O nas


Katalog firem Spółka została utworzona w dniu 25 kwietnia 2004. Naszym głównym przedmiotem działalności jest promocja polskich firm na nadużycia i cyrylicy Internet Europie Wschodniej, w którym bardzo niewiele informacji na temat działań Polski i polskich firm. Tak więc, w tej chwili pracujemy z ponad 2000 klientów z Polski, której działalność możemy intrnet udany koncert w Europie Wschodniej.


O nas

Nasz zespół - profesjonaliści specjalizujący się w marketingu, prezentacji internetowych, tworzenie stron internetowych, w tłumaczeniu na język angielski, niemiecki, rosyjski, ukraiński, francuskim, hiszpańskim i polskim. Wielu z naszej drużyny rodzimym języku ukraińskim i rosyjskim.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku Wschodnia - przedsiębiorców, producentów, sprzedawców i importerów z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Łotwy, Estonii i innych krajów WNP, stworzyliśmy dogodne katalogi informacyjne, które zostały umieszczone i umieszczać informacje na temat polskich przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych, urzędów i turysty obiekty. Zatem jesteśmy stary, aby poinformować potencjalnych partnerów naszych klientów.


W jednym z naszych trzech katalogów (POLTURIZM / polagro / polfirms) można zamieszczać informacje o swojej firmie, firmie, biurze turystycznym miejscu w ciekawej formie graficzno-tekstowym na rosyjskich, ukraińskich i innych językach. Nasza prezentacja internetowa zamieszczona na rosyjskich, ukraińskich i europejskich subdomen, co czyni je jeszcze bardziej skuteczne. Oprócz materiału tekstowego, również umożliwić naszym klientom, aby pomieścić prezentacje grafichesskih materiały (zdjęcia, wideo, animacji, itp) w wyniku, masz pełną stronę małych, dynamicznych i interaktywnych! Który jest nie tylko miłe dla oka, ale również efekty cię uderzyć i pozycje w wyszukiwarkach!


Oferujemy również promocji online polskich firm w Europie Zachodniej internecie! Nasza oferta promocji w internecie w Europie Zachodniej obejmuje tłumaczenia prezentacje w językach niemieckim i angielskim lub inne grupy Europejskiej. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą - więcej informacji można znaleźć na naszej oficjalnej stronie http://www.katalog-firem.com

©2006 Katalog-Firem.com. Wszelkie prawa zastrzeżone. Sitemap